3 Adımda Şirket Kurmak

Şirket Kurmak

3 Adımda Şirket Kurmak

3 Adımda Şirket Kurmak

1-      Fikrini bul, geliştir ve finansal analizlerini yaparak, ticaret hayatına atılmak için vakit geçirmeden hareket geç.

Günümüzün en değerli ürünü öncelikli olarak fikirlerimizdir. Bu gün bir evin odasından başlayarak fikirlerinin peşinden koşan ve bu fikirlerini geliştiren ve bir dünya markası haline getiren bir çok firma vardır. Burada önemli olan bir iş fikrinin yanında bu fikri geliştirmek, arkasında durmak ve bu fikri üretken hale getirirken finansal analizlerini yaparak, ticari hayata uygun hale getirerek, bir an önce harekete geçmek gerekmektedir. Daha sonra fikirleriniz bir başkası tarafından karşınıza geldiğinde ben bunu düşünmüştüm dememek için.

 

2-      Şirket kurmak için bir müşavir ile anlaş ve ön maliyet hesaplamalarını yaparak şirket sözleşmesini oluştur.

İlk aşamayı geçen kişiler ticari hayata iyi bir başlangıç yaparak şirket kuruluşu yapmak için muhakkak mali ve finansal danışmanlar ile bir mali müşavir veya muhasebe ofisi ile anlaşmak durumundadır. Şirketin kuruluşunda baştan kurgulanan ve şirket anasözleşmesine aktarılan bilgilerin daha sonra bir çok faydalarını görecekleri tabiidir. Şirket kurulur iken Limited şirket kuruluşu mu, Anonim şirket kuruluşu mu yapılacağına bu aşamada karar verilir. Zira sonrasında muhasebe sistemlerinin kuruluşu ve resmi idareye karşı sorumlulukların yerine getirilmesinde bu aşamalar büyük önem arz etmektedir.

3-      Ticaret Sicilde sözleşmeni tasdik ettirerek yayınla. Sonrasında Vergi Dairesi ve SGK başvurularını tamamlayarak şirket faaliyetine başlayarak ticaretini geliştir.

Oluşturulan sözleşme Ticaret Sicil Memurluğunca tasdik ettirilerek, ticaret sicil gazetesinde yayınlanır ve ilgili makamlara müracaat edilerek, vergi levhası çıkartılan şirket ticari hayata merhaba demiş olur.

 


Şirket Kuruluş Maliyet Hesaplama

2019 yılında şirket kuruluşu ve maliyetleri ile şirket nasıl kurulur avantaj ve dezavantajlar nelerdir, kuruluş aşamasında hangi şirketi tercih etmek lazım, mali müşavir seçiminde nelere dikkat etmek lazım, şirket için asgari gereklilikler nelerdir gibi daha fazla ayrıntı ve bilgi için sitemizi inceleyebilir, aşağıdaki linkleri tıklayıp bilgi alabilir, şirket kuruluş maliyet hesaplama tablosunu doldurup teklif isteyebilir veya iletişim bilgilerinden tarafımız ile irtibata geçebilirsiniz.

 

E-Ticaret Şirketi Kurmak

Günümüz teknolojisi internet ile artık hemen hemen her sektörde alışveriş ve sunum internet aracılığı ile yapılıyor. Bu nedenle şirketler E-Ticaret ortamında faaliyetlerini tanıtıyor. Ya da fiziksel çalışma yapmayan kişiler şirketlerini kurup yalnızca e- ticaret hizmeti verebiliyor. E- ticaret hizmeti için bir şirketinizin olması şarttır. Bu nedenle önce şirketinizi kurup sonra E – ticaret sunumuna başlayabilirsiniz. Bunun için şirket kuruluşunuz için teklif alırken belirtmeniz de fayda var.


 

Yeni bir şirket kurmak ve Şirket kuruluşu Maliyet Hesaplamak için Türkiye’nin her yerinden ve yurtdışından aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurmak sureti ile tarafımıza mail ya da sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden müşavirliğimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

ŞİRKET Kuruluş Maliyet Hesaplama ve teklif almak için tıklayınız

Share this post

Comments (8)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir