Misyonumuz

Misyonumuz

OPTİMAL DENETİM olarak ortaklarımızın yanında, çalışanlarımızın tamamı konusunda uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Şirketimiz Vergi ve Danışmanlık konusunda tecrübeli birikimiyle yararlı hizmetler vermektedir. Bu yararlılık sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Hizmet verdiğimiz firmalar da aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadırlar.

OPTİMAL DENETİM kurulduğundan beri, kendi dallarında önde gelen bu büyük firmalara, nitelikli hizmeti vermiş, üstlendiği tüm işleri her zaman, müşteri memnuniyeti paralelinde, başarıyla tamamlamıştır. İşleri başarıyla tamamlamanın yanında, edindiği deneyimleri, farklı sektörlerdeki bir çok firmanın da kullanabileceği bir bilgi bankası haline dönüştürmeyi başarmış ve bu sayede deneyimlerin ve bilginin birleşiminden oluşan hizmet anlayışıyla , Türkiye’nin ticari geleneklerine, yasal düzenlemelerine, enflasyonist koşullarına ve uluslararası firma beklentilerine en uygun hizmeti sunmuştur.

OPTİMAL DENETİM grubu, modern iş hayatının muhasebe ve denetim firmalarından beklediği hizmetlerin tamamını kapsayacak uzmanlığa sahiptir.

OPTİMAL DENETİM’ in müşterilerine hizmet sağlarken; bir muhasebe ve denetim firmasından sağlanabilecek en iyi özel hizmeti verme tutkusu, ve Ulusal uygulamalarında hem yönetim hem de mülkiyet bakımından bağımsız kalması arzusu, gibi bir çok ortak hedefleri vardır.