Sayın Kullanıcı,

Vergi kanunları çerçevesinde yürütülen faaliyetler / elde edilen kazanç ve iratlar mükellefiyeti gerektirebilir. Mükellef olunması durumunda yerine getirilmesi gereken bazı yükümlülükler doğar. Mükellefiyetinizin değerlendirilmesi sonucunda yükümlülüklerinizi belirleyen bu program ile durumunuza özel Yükümlülük Takviminizi oluşturabilirsiniz.İnteraktif Vergi Danışmanı size bazı sorular yöneltecektir. Bu sorulara ilişkin ihtiyaç duyabileceğiniz açıklamalara Detaylı Açıklama bölümünden ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK SORUMLULUKLARINIZA AİT VERGİ TAKVİMİNİZİ OLUŞTURUNUZ.

https://intvrg.gib.gov.tr/interaktif/flow

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşavirliğimiz ile irtibata geçiniz. 

Aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bir ağaç kurtarın... Gerçekten ihtiyacınız yoksa lütfen bu e-postayı yazdırmayın.

 

 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gonderildigi belirtilen kisi/kisilere ozeldir ve gizlidir. Bu mesajin muhatabi olmamaniza ragmen tarafiniza ulasmis olmasi halinde;mesajın gizliligi ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de soz konusudur. Zira bu mesajda gizli kalması gereken özel bilgiler olabilir.Mesaj sahibinin izni olmadan içerik ve bilgiler 3. Kişiler ile paylaşılamaz. Mesajı yanlışlıkla aldıysanız, başkalarına aktarmayınız ve kopyalamayınız. Lütfen göndereni uyarınız ve mesajı siliniz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu mesaj bilgi paylaşım amaçlıdır. Tavsiye veya öneri niteliği taşımaz ve kaynak olarak kullanılamaz.Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin dogrulugu ve guncelligi konusunda gonderenin ya da sirketimizin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Sirketimiz mesajin ve bilgilerinin size degisiklige ugrayarakveya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden veya bilgisayar sisteminize verebilecegi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message  and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.