Bilindiği üzere müşavirliğimizce tarafınıza otomatik  E-Bülten yayını sureti ile

Bülten, sirküler ile Beyanname ve Tahakkukları gönderilmektedir.

Ancak göndermiş olduğumuz maillerin tarafınıza ulaşmasında bilgisayar ayarlarınızdan olabileceği gibi,

Güvenlik Duvarı, Virüs Programı ve Outlook ile mail sunucu ayarlarınızdan kaynaklanan aksaklıklar yaşandığı gözlenmiştir.

Böyle bir aksaklığa mahal vermemek için maillerinizin kontrolü esnasında;

1- Gereksiz E-Posta Klasörünün kontrolü

2- Spam Klasörünün kontrolü

3- Gelen maillerin güvenli olarak işaretlenmesi

4- Gereksiz- Spam vb. kalsörlerde yer alan maillerin Gelen Kututsuna alınması gerekmektedir.

Gereğini bilgilerinize arz eder, iyi çalışmalar dileriz.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşavirliğimiz ile irtibata geçiniz. 

Aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bir ağaç kurtarın... Gerçekten ihtiyacınız yoksa lütfen bu e-postayı yazdırmayın.

 

 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gonderildigi belirtilen kisi/kisilere ozeldir ve gizlidir. Bu mesajin muhatabi olmamaniza ragmen tarafiniza ulasmis olmasi halinde;mesajın gizliligi ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de soz konusudur. Zira bu mesajda gizli kalması gereken özel bilgiler olabilir.Mesaj sahibinin izni olmadan içerik ve bilgiler 3. Kişiler ile paylaşılamaz. Mesajı yanlışlıkla aldıysanız, başkalarına aktarmayınız ve kopyalamayınız. Lütfen göndereni uyarınız ve mesajı siliniz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu mesaj bilgi paylaşım amaçlıdır. Tavsiye veya öneri niteliği taşımaz ve kaynak olarak kullanılamaz.Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin dogrulugu ve guncelligi konusunda gonderenin ya da sirketimizin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Sirketimiz mesajin ve bilgilerinin size degisiklige ugrayarakveya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden veya bilgisayar sisteminize verebilecegi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message  and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.