İMKANI VE ZAMANI OLAN TÜM FİRMALARIN KATILIMINDA İSTİFADE OLDUĞU DÜŞÜNCESİNDEYİZ

EXIMBANK Kredi Programları ve Ticari Alacak Sigortası Bilgilendirme Semineri

İstanbul Anadolu Yakası OSB İdari Bina Konferans Salonu 21 Kasım 2017 Salı

 İhracatımızın ve pazar çeşitliliğimizin artırılmasında ihracatın finansmanı büyük önem taşımaktadır. İstanbul Sanayi Odası olarak, Türk Eximbank tarafından ihracatın finansmanına yönelik sağlanan krediler ve sigorta mekanizmaları hakkında sanayici firmalarımızı bilgilendirmeyi hedefleyen "Eximbank Kredi Programları ve Ticari Alacak Sigortası" isimli bir bilgilendirme semineri düzenliyoruz.

 

İstanbul Anadolu Yakası OSB İdari Binası Konferans Salonu'nda 21 Kasım 2017 Salı günü, 09:30 – 12:30 saatleri arasında düzenlenecek seminerde Türk Eximbank kredi programları konusunda Pazarlamadan Sorumlu Daire Başkanı Pervin CURAOĞLU, ticari alacak sigortaları konusunda Tahsis Daire Başkanı Nuri AYDINLIK ve Tahsis Daire Başkanı Necla ÖNEL ve uluslararası ticaretin finansmanı konusunda Uluslararası Kredilerden Sorumlu Daire Başkanı Ali Koray ERDEN katılarak katılımcıları bilgilendireceklerdir.

 

Program içeriğinin aşağıda yer aldığı etkinliğe kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

 

Seminere katılım için kayıt yaptırmanın zorunlu olduğunu ve başvuruların 20 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması gerektiğini ilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

Saygılarımızla,

Elif Özman PUSAT

AB ve Uluslararası İlişkiler Şubesi Müdür Yard.

 

 

Ayrıntılı bilgi için:

Osman GÖR |ogor@iso.org.tr | Tel: 0212 292 21 57 / 176

İstanbul Sanayi Odası AB ve Uluslararası İlişkiler Şubesi 

EXIMBANK

Kredi Programları ve Ticari Alacak Sigortası

Bilgilendirme Toplantı Programı

 

09:30 – 10:00             Kayıt

10:00 – 10:45             TÜRK EXIMBANK KREDİ PROGRAMLARI

Pervin CURAOĞLU, Pazarlamadan Sorumlu Daire Başkanı

 

• Kısa Vadeli İhracat Kredileri ( Reeskont Kredisi, İhracata Hazırlık Kredisi, Sevk Öncesi İhracat Kredisi, Katılım Bankaları Sevk Öncesi İhracat Kredisi )
 

• Orta Uzun Vadeli Krediler ( İhracata Yönelik İşletme Sermayesi Kredisi, İhracata Yönelik Yatırım Kredisi, Marka Kredisi, Özellikli İhracat Kredisi )
 

• Döviz Kazandırıcı Hizmetler Kapsamındaki Krediler ( Döviz Kazandırıcı Hizmetler Kredisi, Turizm Kredisi, Uluslararası Nakliyat Pazarlama Kredisi, Yurtdışı Fuar Katılım Kredisi )

 

10:45 – 11:30             TİCARİ ALACAK SİGORTALARI 

                                    Nuri AYDINLIK, Tahsis Daire Başkanı                                  

                                    Necla ÖNEL, Tahsis Daire Başkanı

 

• Türk Eximbank'ta uygulanan Ticari Alacak Sigortası çeşitleri
 

• Ticari Alacak Sigortası faydaları
 

• Türk Eximbank Ticari Alacak Sigortası süreçleri
 

• Türk Eximbank Ticari Alacak Sigortası maliyetleri
 

• Tazminat Süreçleri
 

• Sevk Sonrası Reeskont Kredisi

 11:30 – 12:30             ULUSLARARASI KREDİLER 

Ali Koray ERDEN,  Uluslararası Kredilerden Sorumlu Daire Başkanı
 

 

• İhracat Alacakları İskonto Programı
 

• Yurtiçi Bankalar Alıcı Kredileri
 

• Yurtdışı Bankalar Alıcı Kredileri

 

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşavirliğimiz ile irtibata geçiniz. 

Daha önce gönderilmiş bültenlerimize buradan http://www.optimaldenetim.com/e-bulten-arsivi/ ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz

Bir ağaç kurtarın... Gerçekten ihtiyacınız yoksa lütfen bu e-postayı yazdırmayın.

 

 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gonderildigi belirtilen kisi/kisilere ozeldir ve gizlidir. Bu mesajin muhatabi olmamaniza ragmen tarafiniza ulasmis olmasi halinde;mesajın gizliligi ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de soz konusudur. Zira bu mesajda gizli kalması gereken özel bilgiler olabilir.Mesaj sahibinin izni olmadan içerik ve bilgiler 3. Kişiler ile paylaşılamaz. Mesajı yanlışlıkla aldıysanız, başkalarına aktarmayınız ve kopyalamayınız. Lütfen göndereni uyarınız ve mesajı siliniz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu mesaj bilgi paylaşım amaçlıdır. Tavsiye veya öneri niteliği taşımaz ve kaynak olarak kullanılamaz.Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin dogrulugu ve guncelligi konusunda gonderenin ya da sirketimizin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Sirketimiz mesajin ve bilgilerinin size degisiklige ugrayarakveya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden veya bilgisayar sisteminize verebilecegi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message  and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.