SGK ÖDEMELERİ VE YAPILANDIRMA İLE

BA-BS BİLDİRİM GÖNDERME SON GÜNÜ 31/AĞUSTOS/2017 PERŞEMBE GÜNÜDÜR

 

Değerli üyemiz, Bilindiği üzere Bakanlar Kurulu Kurban Bayramı nedeni ile KAMU KURUMUNDA Çalışanlar için 28–29 ve 31 Ağustos günlerini İDARİ TATİL ilan etmiştir.

 

İdari tatil Resmi tatil DEĞİLDİR.

 

Kamu kurumları ve bankalar 28–29 Ağustos günleri Tam gün ,31 Ağustos Perşembe günü yarım gün mesai yapacaklar. Başka bir anlatımla resmi daireler ve bankalar hizmet vermeye devam edeceklerdir.

 

Meslek mensuplarının yanlış anlaşılmaya meydan vermemeleri için aşağıdaki yükümlülüklerini 31-Ağustos Perşembe günü öğleye kadar veya elektronik sistem kullanıcıları için gün sonu (Saat 24'e kadar) yerine getirmeleri gerekir.

 

 TEMMUZ /2017 DÖNEMİ KDV ÖDEMESİ SON GÜN 28/08/2017

 TEMMUZ /2017 DÖNEMİ MUHTASAR ÖDEMESİ SON GÜN 28/08/2017

 TEMMUZ /2017 DÖNEMİ DAMGA VER. ÖDEMESİ SON GÜN 28/08/2017

 TEMMUZ /2017 DÖNEMİ Ba-Bs BİLDİRİMLERİ SON GÜN 31/08/2017

 TEMMUZ /2017 DÖNEMİ SGK ÖDEMESİ SON GÜN 31/08/2017

 6736 VE 7020 SK YAPILANDIRILAN SGK TAKSİDİ SON GÜN 31/08/2017

 

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen müşavirliğimiz ile irtibata geçiniz. 

Daha önce gönderilmiş bültenlerimize buradan http://www.optimaldenetim.com/e-bulten-arsivi/ ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz

Bir ağaç kurtarın... Gerçekten ihtiyacınız yoksa lütfen bu e-postayı yazdırmayın.

 

 

Bu mesaj ve ekleri, mesajda gonderildigi belirtilen kisi/kisilere ozeldir ve gizlidir. Bu mesajin muhatabi olmamaniza ragmen tarafiniza ulasmis olmasi halinde;mesajın gizliligi ve bu gizlilik yukumlulugune uyulmasi zorunlulugu tarafiniz icin de soz konusudur. Zira bu mesajda gizli kalması gereken özel bilgiler olabilir.Mesaj sahibinin izni olmadan içerik ve bilgiler 3. Kişiler ile paylaşılamaz. Mesajı yanlışlıkla aldıysanız, başkalarına aktarmayınız ve kopyalamayınız. Lütfen göndereni uyarınız ve mesajı siliniz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu mesaj bilgi paylaşım amaçlıdır. Tavsiye veya öneri niteliği taşımaz ve kaynak olarak kullanılamaz.Mesaj ve eklerinde yer alan bilgilerin dogrulugu ve guncelligi konusunda gonderenin ya da sirketimizin herhangi bir sorumlulugu bulunmamaktadir. Sirketimiz mesajin ve bilgilerinin size degisiklige ugrayarakveya gec ulasmasindan, butunlugunun ve gizliliginin korunamamasindan, virus icermesinden veya bilgisayar sisteminize verebilecegi herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

 This message and attachments are confidential and intended solely for the individual(s) stated in this message. If you received this message although you are not the addressee, you are responsible to keep the message confidential. The sender has no responsibility for the accuracy or correctness of the information in the message  and its attachments. Our company shall have no liability for any changes or late receiving, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages caused in anyway to your computer system.